Raziskujemo vrtec in njegovo okolico

V prvem mesecu v vrtcu smo že dobro spoznali našo igralnico, garderobo in atrij, obiskali smo tudi prijatelje v sosednji igralnici. Ker pa smo zelo radovedni in pogumni, smo v mesecu oktobru raziskali še druge kotičke našega vrtca – telovadnico,

Velenje nekoč in danes

Bili smo radovedni, kako se lahko čas obrne nazaj. Spoznali smo časovni stroj in zahvaljujemo se zaposlenim v muzeju na Velenjskem gradu, ki so nam to radovednost potešili.

Športne igre

V Cirkovcah smo imeli otroci in starši vrtca in šole športne igre. Veliko smo telovadili, se veliko smejali, tudi tekmovalni duh je bil prisoten.
Za zaključek pa so nam atiji spekli še kostanj, s katerim smo se posladkali.

Joga za otroke

Ljudska univerza Velenje nam je pripravila vadbo joge za otroke. Otroke je delavnica tako pritegnila, da so na koncu obsedeli na blazinah in čakali na nadaljevanje. Ob sami vadbi smo potovali skozi pravljico Repa velikanka.

…