DIŠEČI DECEMBER

V Jurčku že ves december diši! Malo po lepih željah, malo po zdravilnih zeliščih in seveda – po praznikih.

Med dnevi, ko je pričakovanje prihoda novega leta vse večje, so nas obiskali mnogi zanimivi gostje. Lutkarica Marica s predstavo Pol-palček išče srečo, Babica Metica s prigodami iz njene mladosti, profesorji glasbene šole Frana Koruna Koželjskega, Jana Flego z gledališčem kamišibaj in predstavo Velika skrivnost, navsezadnje pa tudi sam dedek Mraz, z veliko vrečo – žog!

Gledališčna skupina Snežinka nam je uprizorila plesno predstavo Ples snežink, učenci osnovne šole Škale so nas razveselili s prazničnim programom, lutkar Ožbej pa je prinesel v vrtec svoje namizno gledališče in nam z lutkami na paličicah odigral predstavo Želod za malico.

V novem letu vam želimo mnogo srečnih in toplih objemov, za povrh pa koš dišečih trenutkov, ki se bodo nekoč razvili v lepe spomine.

Otroci in strokovne delavke iz Jurčka