Dobrodelni koncert za Angeliko

V torek, 27.1.2015,  smo v Domu kulture Velenje organizirali Dobrodelni koncert za Angeliko. Na naše povabilo se je odzvalo veliko število nastopajočih in gledalcev, ki so dvorano napolnili do zadnjega kotička.  Na prireditvi so naši otroci ob spremljavi klavirja zelo lepo prepevali in spoštljivo prisluhnili vsem nastopajočim. Vzdušje v dvorani je bilo zelo prijetno in napolnjeno s pozitivnimi čustvi. Po končanem koncertu, so si obiskovalci lahko ogledali še razstavo izdelkov otrok in si kaj lepega kupili na dobrodelnem bazarju.

Razšli smo se z občutkom zadovoljstva in bogatejši za izkušnjo, da smo najbolj srečni takrat, kadar srečo lahko delimo. Zahvaljujemo se vsem nastopajočim, sponzorjem in gledalcem, ki so delili srečo z nami.