Jesenske dogodivščine v vrtcu Čebelica

V oktobru je bilo v vrtcu Čebelica zelo zanimivo. Z veseljem smo pričakali jesen, ki nam je prinesla vonj po kostanju in pisane liste, ki so nas obletavali. V začetku meseca smo si skupaj ogledali stiskanje jabolk, odšli pa smo tudi na obisk bližnje kmetije, kjer smo spoznali delo in življenje na kmetiji. V naš vrtec so prišli tudi gasilci, ki so nam razkazali gasilsko vozilo v katerem smo lahko videli razno gasilsko opremo. V starejši skupini smo pripravili lutkovno predstavo o škratku Škoržku, na katero smo povabili tudi otroke iz ostalih vrtcev. Obisk predstav je bil zelo dober. Pred jesenskimi počitnicami pa nas je obiskala tetka Jesen, ki je z nami prepevala jesenske pesmi in se zraven naših dedkov in babic z nami podružila na kostanjevem pikniku.