V PRAZNIČNEM DECEMBRU SMO SIPALI SREČO

V prazničnem decembru smo tako, kot sta Bibi in Gusti, tudi mi sipali srečo, tako medse, kot med druge. Vsakodnevno smo na našem čustvenem barometru označevali naše počutje oz. čustva. Za naše boljše počutje smo si okrasili igralnico, garderobo, izdelali okraske za novoletno smrečico, naredili voščilnice in izdelali pujse iz gline za srečo za naše najdražje, za naše prijatelje iz sosednjih skupin pa smo izdelali risbice in jim zaželeli veliko sreče v prihajajočem se letu. Veliko je bilo prisotnega petja, plesa, razveselil nas je tudi sneg, ki smo se ga zelo razveselili in se seveda z njim tudi poigrali, uspelo pa nam je narediti prvega sneženega moža. Veliko časa smo prebili zunaj, kjer smo opazovali stavbe, drevesa v bližini, spremembe v naravi… V naši telovadnici smo potovali po Bibi in Gustijevi poti. Najbolj veseli pa smo bili obiska dedka Mraza, ki nam je prinesel piškote in druga darila.