DELAVNICA NA DALJAVO

Ker le te nismo mogli izvesti v vrtcu, smo se v skupini 3-4 let starih otrok v vrtcu Tinkara, zadnji teden v oktobru odločili za izdelovalnico lutk, po (nam znani) zgodbi Buča Debeluča na daljavo. Ta zgodba je bila zadnja od dejavnosti v vrtcu, ki nas je zelo povezala (in tudi kasneje povezovala) med seboj. Izhodišče je bila izposoja ene izbrane lutke v vrtcu, narejene iz trših tulcev in izdelava nove »enake« lutke, iz nam bolj prijaznega materiala (nogavic), za lažje rokovanje z njimi. Še isti konec tedna, meseca oktobra smo zaradi razglašene epidemije ostali doma. A kljub temu je naša delavnica uspela in »obrodila veliko sadov«. To dokazuje povezanost, pripravljenost na medosebno sodelovanje ter ne nazadnje izdelane lutke in spremljajoče nastale ter poslane fotografije. Hvala vsem.