Radi delamo dobro- glasujte za naš vrtec!

Spoštovani starši, 

s ponosom vas obveščamo, da je v Mercatorjevi osrednji dobrodelni aktivnosti »RADI  DELAMO DOBRO«,  poleg Turističnega društva Šalek in Prostovoljnega gasilskega društva Šalek, naš vrtec Velenje – odd. na OŠ Šalek, izbran kot eden izmed treh kandidatov za prejem donacije v višini 1000 EUR.

 Glasovanje poteka od 1. do 30. aprila 2016 v prodajalni Mercator v Šaleku, kjer nas podprete tako, da rdeč žetonček, ki ga dobite ob nakupu, vržete v našo skrinjico. Zmaga seveda tisti, ki zbere največ žetonov in mi si tega resnično želimo!

 Naša dobra ideja in velika želja je donacijo uporabiti za nakup novih telovadnih rekvizitov in igral na prostem, ki bi jih poleg nas z velikim veseljem uporabljali tudi učenci OŠ Šalek.

 Pomagajte nam uresničiti našo željo!